technologie

nahorudolu

Velkoformátový tisk

Nová generace tiskáren Mutoh Rockhopper III Eco-solvent Ultra s technologii i2. Tisk o rozlišení až 1440 dpi, 2xCMYK. Odolnost tisku do 4 let bez nutnosti laminace. Rychlost tisku až 35m2/hod.

Laminace a kašírování

Profesionální velkoformátový laminátor Flexilam s nízkoteplotním vyhříváním válců na archové i rolové laminace a kašírování na desky. Zvýšený zdvih válců na 25 mm. Laminace do šířky 160 cm.

Svařování bannerů a dokončovací práce

Pro spojování vinylových bannerů do větších celků anebo pro úpravu jejich okrajů (zpevnění, kapsy apod.) používáme poloautomatickou svářečku Leister. Pro aplikaci kovových ok máme speciální lis. Pro dokončování vlajek a dalších textilních dekorací používáme kooperaci se specializovanou firmou, která pracuje na profesionálních šicích strojích.

Řezací plotry

Pracujeme na profesionálních řezacích plotrech Summa S-Class o šířkách 65 a 120 cm.

S-Class je nejvýkonnější řadou rolových řezacích plotrů na trhu. Díky optickému systému OPOS™X tvoří digitální výsek k tiskárnám. V kombinaci s tiskárnou Mutoh je vhodný pro tisk a ořez samolepek.

Malonákladový tisk

Naše zařízení umožňuje vysoce personalizovaný tisk, např. v oblasti přímého marketingu a malonákladového tisku.

Digitální archový tiskový stroj Xanté s možností oboustranného tisku na papíry o velikosti až A3++ (328mm x 1200 mm) a gramáži až 400g/m2.

banner diáře
183